Klikněte pro přehrání

16. - 28. 8. 2022

Povedené i nepovedené záběry Vám budeme přidávat sem :) 

 https://svphaul.rajce.idnes.cz/Lubenec_2_2022/

27. 8.

 Posíláme soupis na zítřejší dopravu domů, abyste veděli, který autobus můžete netrpělivě očekávat :o)

Časy sedí dle hlášeného, dáme vědět, až vyrazíme.

Děčín - 15:45 – 16:05
Ústí n. L. - 15:20 – 15:45
Teplice - 15:00 – 15:20
Bílina - 14:40 - 15:00
Most - 14:10 – 14:30
Žatec - 13:40 - 14:00

Praha - 14:40 - 15:00

 

Oddíl Autobus Jméno Věk Autobusem
12 2 Adámek Aleš 14+ Teplice
12 1 Angel Tom 16 Ústí nad Labem
6 1 Baier Zachariáš 11 Ústí nad Labem
1 3 Bartlová Růžena 9 Žatec
12 2 Bartoš Vojtěch 15 Teplice
4 3 Bečvařík Matyaš 9+ Most
7 3 Beneš Ondřej 11 Most
11 3 Beneš Václav 14 Most
7 5 Biglová Aneta 10 Praha
3 VL Brosková Anita 8+ vlastní doprava
11 1 Brzokoupil Petr 15 Ústí nad Labem
7 1 Brzokoupil Tomáš 11+ Ústí nad Labem
1 1 Budišová Amálie 7+ Děčín
5 2 Burda Jiří 11 Teplice
12 1 Burger Martin 15+ Děčín
10 1 Burger Pavel 13+ Děčín
6 1 Caska Antonín 11 Ústí nad Labem
8 4 Cibulková Simona 13 Bílina
10 1 Cuc Vítek 13+ Děčín
7 2 Červenclová Lucie 11 Teplice
5 3 Čonková Natálie 11 Žatec
2 3 Dančová Petra 8 Most
5 VL Dědeček Petr 10 vlastní doprava
10 1 Dobruská Eliška 13+ Ústí nad Labem
12 VL Dogaru Jarmila 16 vlastní doprava
6 VL Dogaru Matyáš 12 vlastní doprava
10 1 Dragounová Kristýna 14+ Ústí nad Labem
11 VL Drejčková Alžběta 14 vlastní doprava
11 VL Drejčková Kateřina 14 vlastní doprava
8 1 Dvořák Tomáš 12+ Děčín
7 2 Ederová Nella 11+ Teplice
10 1 Eisenhammerová Marie 14 Ústí nad Labem
2 1 Eisenhammerová Markéta 9 Ústí nad Labem
2 VL Erben Lukáš 8 vlastní doprava
1 VL Erman William 6+ vlastní doprava
8 1 Ferencová Štefánie 12 Ústí nad Labem
7 3 Filová Karolína 12+ Žatec
5 3 Filová Markéta 9+ Žatec
6 VL Friedel David 11 vlastní doprava
10 VL Friedelová Andrea 14+ vlastní doprava
6 1 Gabera František 10+ Ústí nad Labem
1 3 Gábor Patrik 7 Žatec
4 5 Glew Stella 9 Praha
8 5 Grygarová Eliška 13+ Praha
2 4 Gýnová Štěpánka 9 Bílina
10 4 Gýnová Vendulka 13+ Bílina
9 4 Hanzíková Andrea 13 Bílina
7 VL Harabišová Anna 12 vlastní doprava
7 2 Hartmannová Marianna 11 Teplice
12 2 Haslinger Marek 16 Teplice
3 1 Havlík Filip 8+ Ústí nad Labem
9 1 Havlík Michal 12+ Ústí nad Labem
11 VL Henshilwood Emily  13+ vlastní doprava
4 VL Hiršová Eliška 9 vlastní doprava
9 VL Holub Petr 13+ vlastní doprava
8 3 Holub Tomáš 11+ Most
10 4 Hrabák Štěpán 13+ Bílina
11 VL Hrabáková Lucie 14 vlastní doprava
11 VL Hrabáková Tereza 14 vlastní doprava
2 VL Hrabě Antonín 8 vlastní doprava
1 1 Hrysčenková Vendula
Anna
7+ Ústí nad Labem
11 VL Chacko Michal 15+ vlastní doprava
8 VL Janda Matyáš 12+ vlastní doprava
3 VL Jandová Ema 9 vlastní doprava
7 2 Jelínková Zuzana 11+ Teplice
4 4 Kaňáková Eliška 9 Bílina
3 5 Klomínek Lukáš 9 Praha
11 3 Kobza Tomáš 16 Žatec
9 1 Kolářová Ema 14+ Ústí nad Labem
11 5 Kolluchová Hana 15+ Praha
3 3 Korous Tadeáš 9+ Most
9 3 Korousová Sára 12+ Most
11 4 Kosiková Eliška 14 Bílina
11 VL Kosíková Katia 14+ vlastní doprava
2 4 Kotek Vít 8 Bílina
9 4 Kotková Tereza 13+ Bílina
4 5 Koubek Vojtěch 9 Praha
7 5 Koubková Zuzana 11+ Praha
7 VL Kout Josef 12 vlastní doprava
12 VL Koutová Kristýna 17 vlastní doprava
4 1 Kovalenko Alexander 9+ Ústí nad Labem
2 VL Krajčovič Martin 7+ vlastní doprava
12 VL Krajčovičová Kateřina 16 vlastní doprava
9 VL Krajčovičová Tereza 13 vlastní doprava
12 1 Král Martin 14+ Ústí nad Labem
8 1 Krpálek Vítek 12 Ústí nad Labem
7 1 Krsek Tomáš 11+ Ústí nad Labem
10 1 Krycnerová Eliška 14 Ústí nad Labem
12 2 Kříž Filip 14+ Teplice
6 3 Kubišta Kryštof 11 Most
4 3 Kubišta Vojtěch 10 Most
11 1 Líbová Leontýna 15 Ústí nad Labem
8 2 Litschman Štěpán 12 Teplice
5 VL Lubasová Nella 9+ vlastní doprava
6 1 Makulová Kristýna 11+ Ústí nad Labem
9 1 Martinková Alexandra 14 Děčín
1 1 Martinková Petra 8 Děčín
6 2 Mašková Viktorie 11 Teplice
12 1 Matějková Anna 15+ Ústí nad Labem
9 2 Matissek Jan 13 Teplice
9 1 Menčík Richard 13+ Ústí nad Labem
4 2 Mertová Nela 9 Teplice
10 2 Mertová Nicol 14 Teplice
2 VL Merxbauerová Edita 7  vlastní doprava
8 1 Milfaitová Eliška 12 Ústí nad Labem
6 3 Mirgová Anna  11+ Žatec
1 3 Mocková Tereza 6+ Žatec
7 1 Morgese Daniel 12 Ústí nad Labem
4 2 Morštainová Natálie 10 Teplice
3 4 Mrkvička Alois 9 Bílina
6 4 Mrkvička Ondřej 11 Bílina
1 3 Nedělka Jaroslav 6 Most
4 3 Nedělková Petra 9 Most
6 1 Němcová Sofie 11+ Ústí nad Labem
5 3 Nezbeda René 11+ Most
8 1 Novák Jan 13+ Ústí nad Labem
8 1 Nováková Adéla 12 Ústí nad Labem
3 2 Nováková Gabriela 8 Teplice
6 2 Novotná Ema 10+ Teplice
8 VL Novotná Karolína 12 vlastní doprava
11 3 Novotný Dominik 14+ Žatec
5 VL Novotný Patrik 10 vlastní doprava
1 VL Okrucký David 7 vlastní doprava
3 VL Okrucký Lukáš 9 vlastní doprava
7 3 Olejková Eliška 11 Most
9 1 Papík Jakub 12+ Ústí nad Labem
12 1 Pástor Michael 16 Ústí nad Labem
8 VL Páv Matyáš 13 vlastní doprava
1 4 Pešlová Adéla 7 Bílina
1 3 Pidrmannová Anna 6 Most
10 3 Pidrmannová Marie 13 Most
12 4 Pilná Kateřina 16+ Bílina
2 4 Pilná Tereza 7 Bílina
7 5 Podrazká Kateřina 12 Praha
1 3 Podskalská Kateřina 7 Žatec
11 1 Polák Jakub 15 Ústí nad Labem
8 1 Polák Jiří 12 Ústí nad Labem
6 2 Pospíšil Dominik 10 Teplice
6 2 Pospíšil Max 12 Teplice
4 1 Potančok Jonáš 10 Ústí nad Labem
1 VL Pour Stanislav 5 vlastní doprava
6 1 Prajková Eva 11+ Ústí nad Labem
10 1 Prajková Hana 14 Ústí nad Labem
10 5 Prausová Vendula 14 Praha
12 1 Přibylová Ella 15+ Ústí nad Labem
8 VL Přibylová Veronika 12+ vlastní doprava
2 3 Roman Adam 9 Žatec
11 1 Rotová Alžběta 15+ Děčín
5 2 Ryzák Matěj 10 Teplice
4 1 Sadovský Nikolas 9+ Ústí nad Labem
10 5 Samková Sofie 14 Praha
9 4 Seidlová Anna 12 Bílina
11 2 Seidlová Barbora 14 Teplice
8 1 Shymon Daniel 12 Ústí nad Labem
8 1 Shymon Denis 12 Ústí nad Labem
5 1 Shymon Věra 9+ Ústí nad Labem
6 VL Schmieder Tomáš 10+ vlastní doprava
10 VL Schmiederová Michaela  13+ vlastní doprava
12 2 Simmer Josef 15 Teplice
12 2 Simmerová Klára 15 Teplice
12 4 Sobotková Natalie 16+ Bílina
12 1 Srbová Karolína 17+ Děčín
5 3 Staněk Václav 10+ Žatec
11 VL Stránská Eliška 14+ vlastní doprava
9 4 Strnadová Nela 13 Bílina
7 VL Suchý Michal 11+ vlastní doprava
1 1 Suchyňová Tereza 7 Ústí nad Labem
6 VL Svobodová Amálie 11 vlastní doprava
11 VL Sýkora Tadeáš 15+ vlastní doprava
3 1 Šašala  Jan 9 Ústí nad Labem
4 3 Šidelková Zuzana  9 Žatec
11 4 Šiklová Adéla 13+ Bílina
11 1 Šimková Jana 14 Ústí nad Labem
8 2 Škrabálek Ondřej 12 Teplice
2 1 Škublova Věra  7 Ústí nad Labem
2 1 Šrejberová Eliška 8 Ústí nad Labem
7 1 Šrejberová Lucie 11+ Ústí nad Labem
9 3 Štrosová Adéla 14 Žatec
12 3 Štrosová Kristýna 17 Žatec
3 3 Šulik Matěj 9+ Most
10 1 Švorc Daniel 13 Děčín
4 VL Tamášová Soňa 9+ vlastní doprava
9 1 Taške Adam 13 Ústí nad Labem
3 4 Telínová Daniela 8 Bílina
6 VL Tícová Anna 12 vlastní doprava
3 3 Tipan Oliver 8 Most
9 3 Tirpáková Sabina 13 Žatec
8 4 Tittlová Barbora  13+ Bílina
2 3 Tóthová Jessika Eleonora 8 Žatec
7 3 Tůmová Adéla 11 Most
10 3 Turták Ladislav 13+ Žatec
10 1 Tvrdík Michal 14 Ústí nad Labem
5 VL Ungerová Ella 11 vlastní doprava
4 1 Vacín Matyáš 9+ Ústí nad Labem
12 3 Valášková Karla 15 Žatec
4 5 Vallée Kristina 10 Praha
3 5 Vallée Sofie 8 Praha
1 5 Váňa Marek 7+ Praha
3 5 Váňa Šimon 9+ Praha
4 4 Varadyová Nikola 10 Bílina
8 2 Vavřich Matěj 11+ Teplice
6 2 Vecek Rostislav 10 Teplice
1 2 Vecková Eliška 6 Teplice
9 1 Veselý Pavel 13 Ústí nad Labem
12 VL Viceník Jakub 14+ vlastní doprava
12 4 Vlčková Tereza 16+ Bílina
9 1 Vojtěchová Alexandra 13+ Ústí nad Labem
11 1 Vondrák Matyáš 15 Ústí nad Labem
7 1 Vondrák Max 11+ Ústí nad Labem
3 VL Vrbanovski Sebastian 9 vlastní doprava
7 VL Yefimov Korniy 12 vlastní doprava
5 VL Zach Václav 9 vlastní doprava
9 VL Zachová Lenka 14+ vlastní doprava
5 2 Zajac Viktor 9+ Teplice
3 1 Zedek Lukáš 8+ Ústí nad Labem
6 1 Zedeková Aneta 11 Ústí nad Labem
1 1 Zelená Veronika 8 Ústí nad Labem
2 VL Zlatová Claudia 8 vlastní doprava
12 2 Žežulka Jakub Rudolf 16 Teplice

17. 8.

Vážení rodiče našich táborníků, 

hlásíme, že všechny děti jsou v pořádku... kdyby se cokoliv dělo, dali bychom Vám samozřejmě vědět. Od rána nás spousta rodičů doslova bombarduje zprávami, že chce info o jejich dětech, ale jsme tu cca 24 hodin a moc Vám zatím nemáme co napsat :o). 

Dorazili jsme v pořádku (tato infomace byla na hlavní stránce našich táborů, na facebooku i instagramu, právě proto, abyste se nemuseli bát), prošli jsme vstupním zdravotním filtrem, ubytovali se, seznámili se s oddílem a zahájili celotáborovou hru. Dnes ráno jsme prošli úvodním bezpečnostním poučením a rozdělili se do výukových celků. Po obědě a poledním klidu máme za sebou první hru Zelená paprika a jdeme  na svačinu. 

Myslete prosím, jen trošičku na to, že se věnujeme dětem... jsme tu pro ně, chceme, aby se z tábora vrátily plné zážitků a hezkých vzpomínek a nemáme 3 lidi vyčleněné jen na to, aby fotili fotky a posílali info do 10 minut rodičům. Je nás tu přes 300. Špatně tedy zařídíme, aby se po 24 hodinách na místě všechny děti objevily na fotkách. Kolem oběda jsme vkládali první sadu, zatím ani nebylo co fotit. Chápeme, že jste na to možná z jiných táborů zvyklí jinak, ale my razíme heslo - děti na prvním místě. Věříme, že i třeba kvůli tomu, že nám na nich a celkově práci kolem táborníků záleží, si nás někteří z Vás vybrali.

Sledujte naše stránky, facebooková a instagramová stories a rozhodně budete mít minimálně představu o tom, zda se dobře bavíme :o).

Moc děkujeme za pochopení, tým Lubence 2 

PS: Neznamená to samozřejmě, že Vám nepodáme informace o konkrétních dětech, jen prosíme o trpělivost. 

 

17. 8. 

Posíláme hezký pozdrav ze slunečného Lubence a současně soupis oddílů a dětí - prosíme všechny rodiče, kteří budou svým dětem psát skrz Českou poštu, aby psali na dopisy, pohledy i balíky číslo oddílu. Ušetří nám to velkou spoustu času u třídění. Předem moc děkujeme!

 

Oddíl Jméno Věk
12 Adámek Aleš 14+
12 Angel Tom 16
6 Baier Zachariáš 11
2 Bartlová Růžena 9
12 Bartoš Vojtěch 15
5 Bartošová Marie  10+
4 Bečvařík Matyaš 9+
7 Beneš Ondřej 11
11 Beneš Václav 14
7 Biglová Aneta 10
3 Brosková Anita 8+
11 Brzokoupil Petr 15
7 Brzokoupil Tomáš 11+
1 Budišová Amálie 7+
5 Burda Jiří 11
12 Burger Martin 15+
10 Burger Pavel 13+
6 Caska Antonín 11
8 Cibulková Simona 13
10 Cuc Vítek 13+
7 Červenclová Lucie 11
5 Čonková Natálie 11
2 Dančová Petra 8
5 Dědeček Petr 10
5 Demeterová Valerie 10
10 Dobruská Eliška 13+
12 Dogaru Jarmila 16
6 Dogaru Matyáš 12
10 Dragounová Kristýna 14+
11 Drejčková Alžběta 14
11 Drejčková Kateřina 14
8 Dvořák Tomáš 12+
7 Ederová Nella 11+
10 Eisenhammerová Marie 14
2 Eisenhammerová Markéta 9
2 Erben Lukáš 8
1 Erman William 6+
8 Ferencová Štefánie 12
7 Filová Karolína 12+
5 Filová Markéta 9+
6 Friedel David 11
10 Friedelová Andrea 14+
6 Gabera František 10+
1 Gábor Patrik 7
4 Glew Stella 9
8 Grygarová Eliška 13+
2 Gýnová Štěpánka 9
10 Gýnová Vendulka 13+
11 Hänelová Kateřina 15+
9 Hanzíková Andrea 13
7 Harabišová Anna 12
9 Hartmannová Jasmína 13+
7 Hartmannová Marianna 11
12 Haslinger Marek 16
3 Havlík Filip 8+
9 Havlík Michal 12+
11 Henshilwood Emily  13+
4 Hiršová Eliška 9
9 Holub Petr 13+
8 Holub Tomáš 11+
10 Hrabák Štěpán 13+
11 Hrabáková Lucie 14
11 Hrabáková Tereza 14
2 Hrabě Antonín 8
1 Hrysčenková Vendula
Anna
7+
11 Chacko Michal 15+
8 Janda Matyáš 12+
3 Jandová Ema 9
7 Jelínková Zuzana 11+
4 Kaňáková Eliška 9
3 Klomínek Lukáš 9
11 Kobza Tomáš 16
9 Kolářová Ema 14+
11 Kolluchová Hana 15+
3 Korous Tadeáš 9+
9 Korousová Sára 12+
11 Kosiková Eliška 14
11 Kosíková Katia 14+
2 Kotek Vít 8
9 Kotková Tereza 13+
4 Koubek Vojtěch 9
7 Koubková Zuzana 11+
7 Kout Josef 12
12 Koutová Kristýna 17
4 Kovalenko Alexander 9+
2 Krajčovič Martin 7+
12 Krajčovičová Kateřina 16
9 Krajčovičová Tereza 13
12 Král Martin 14+
     
8 Krpálek Vítek 12
7 Krsek Tomáš 11+
10 Krycnerová Eliška 14
12 Kříž Filip 14+
6 Kubišta Kryštof 11
4 Kubišta Vojtěch 10
     
11 Líbová Leontýna 15
8 Litschman Štěpán 12
5 Lubasová Nella 9+
6 Makulová Kristýna 11+
9 Martinková Alexandra 14
1 Martinková Petra 8
6 Mašková Viktorie 11
12 Matějková Anna 15+
9 Matissek Jan 13
10 Matoušková Sabina 14
9 Menčík Richard 13+
10 Mertová Nicol 14
2 Merxbauerová Edita 7
4 Metová Nela 9
8 Milfaitová Eliška 12
5 Mirgová Anna 11+
1 Mocková Tereza 6+
7 Morgese Daniel 12
4 Morštainová Natálie 10
3 Mrkvička Alois 9
6 Mrkvička Ondřej 11
1 Nedělka Jaroslav 6
4 Nedělková Petra 9
6 Němcová Sofie 11+
5 Nezbeda René 11+
8 Novák Jan 13+
8 Nováková Adéla 12
3 Nováková Gabriela 8
6 Novotná Ema 10+
8 Novotná Karolína 12
11 Novotný Dominik 14+
5 Novotný Patrik 10
1 Okrucký David 7
3 Okrucký Lukáš 9
7 Olejková Eliška 11
12 Oswald Lukáš 16+
9 Papík Jakub 12+
3 Pástor Lukáš 8+
12 Pástor Michael 16
8 Páv Matyáš 13
1 Pešlová Adéla 7
1 Pidrmannová Anna 6
10 Pidrmannová Marie 13
12 Pilná Kateřina 16+
2 Pilná Tereza 7
     
7 Podrazká Kateřina 12
2 Podskalská Kateřina 7
11 Polák Jakub 15
8 Polák Jiří 12
6 Pospíšil Dominik 10
6 Pospíšil Max 12
4 Potančok Jonáš 10
1 Pour Stanislav 5
6 Prajková Eva 11+
10 Prajková Hana 14
10 Prausová Vendula 14
12 Přibylová Ella 15+
8 Přibylová Veronika 12+
2 Roman Adam 9
11 Rotová Alžběta 15+
5 Ryzák Matěj 10
     
4 Sadovský Nikolas 9+
1 Samek Tomáš 6
10 Samková Sofie 14
9 Seidlová Anna 12
11 Seidlová Barbora 14
8 Shymon Daniel 12
8 Shymon Denis 12
5 Shymon Věra 9+
6 Schmieder Tomáš 10+
10 Schmiederová Michaela  13+
12 Simmer Josef 15
12 Simmerová Klára 15
12 Sobotková Natalie 16+
12 Srbová Karolína 17+
5 Staněk Václav 10+
11 Stránská Eliška 14+
9 Strnadová Nela 13
7 Suchý Michal 11+
1 Suchyňová Tereza 7
5 Suk Matyáš Jiří 10
6 Svobodová Amálie 11
11 Sýkora Tadeáš 15+
3 Šašala  Jan 9
2 Šidelková Charlota 8
5 Šidelková Zuzana 9
11 Šiklová Adéla 13+
11 Šimková Jana 14
8 Škrabálek Ondřej 12
2 Škublova Věra  7
2 Šrejberová Eliška 8
7 Šrejberová Lucie 11+
9 Štrosová Adéla 14
12 Štrosová Kristýna 17
3 Šulik Matěj 9+
10 Švorc Daniel 13
4 Tamášová Soňa 9+
9 Taške Adam 13
3 Telínová Daniela 8
6 Tícová Anna 12
3 Tipan Oliver 8
9 Tirpáková Sabina 13
8 Tittlová Barbora  13+
2 Tóthová Jessika Eleonora 8
7 Tůmová Adéla 11
10 Turták Ladislav 13+
10 Tvrdík Michal 14
5 Ungerová Ella 11
4 Vacín Matyáš 9+
5 Valášek Ivo 11
12 Valášková Karla 15
4 Vallée Kristina 10
3 Vallée Sofie 8
1 Váňa Marek 7+
3 Váňa Šimon 9+
4 Varadyová Nikola 10
8 Vavřich Matěj 11+
6 Vecek Rostislav 10
1 Vecková Eliška 6
9 Veselý Pavel 13
12 Viceník Jakub 14+
12 Vlčková Tereza 16+
9 Vojtěchová Alexandra 13+
11 Vondrák Matyáš 15
7 Vondrák Max 11+
3 Vrbanovski Sebastian 9
7 Yefimov Korniy 12
5 Zach Václav 9
9 Zachová Lenka 14+
5 Zajac Viktor 9+
3 Zedek Lukáš 8+
6 Zedeková Aneta 11
1 Zelená Veronika 8
2 Zlatová Claudia 8
12 Žežulka Jakub Rudolf 16